İnternet bağlantısı yok...
İnternete yeniden bağlanıldı...

Sıkça Sorulan Sorular

Glam Fashion Online mağazamızdan saat 10:00'dan önce yapmış olduğunuz her alışverişinizde, sipariş vermiş olduğunuz ürün, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına aynı gün teslim edilmektedir.
Web sitemizden yapmış olduğunu her alışverişte, kargoya teslim edilen ürünler 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslimi yapılmaktadır.
Web sitemizde yer alan kargo takip sayfasından kargo takip numaranızı ve e-posta adresinizi yazarak kargo durumunuzu öğrenebilirsiniz.
Yurtiçi vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizde ücretsiz olarak kargonuz adresinize teslim edilmektedir. (250TL ve üstü siparişlerde geçerlidir.)
Eğer kargonuz paketi açık halde geldiyse, iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurabilir veya kargonuzu iade edebilirsiniz.
Glam Fashion olarak en kısa vakitte yurtdışı siparişlerimizi ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Yurtdışı siparişlerinizde, 3 ila 5 iş günü arasında kargonuz adresinize ulaşmaktadır.
Ürünü teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. İadesi yapılmayan ürünler ve iade hakkında detaylı bilgi almak için Tüketici Hakları, Cayma, İptal ve İade Koşulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Glam Fashion üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahildir.
Gece kıyafetlerinde, hassas kumaşlı, etiketi koparılmış ve taşlı ürünlerimizde değişim veya iade yapılmamaktadır. Bu ürünler haricindeki diğer ürünlerimizde iade yapabilirsiniz.
Sitemizden yapmış olduğunuz her alışverişte İade işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmemekte veya iade ücreti ödenmemektedir.
İade işlemi gerçekleştirildikten sonra yapmış olduğunuz ödeme, 1 hafta içinde hesabınıza yansımaktadır.
Aldığınız ürünün beden veya renk değişimini ürünü satın almış olduğunuz mağazadan yapabilir, online mağazamızdan sipariş vermiş olduğunuz ürünün beden veya renk değişimi için ise iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Yurtdışı siparişlerinizde adresinize ulaşan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
Glam Fashion Online'dan yapacağınız alışverişlerde havale yoluyla veya kredi kartınızla ödemenizi gerçekleştirip alışverişinize devam edebilirsiniz.
Kredi kartı ile yapacağınız her ödemede 12 aya kadar taksitlendirme seçeneği bulunmaktadır.
Taksitli ödemelerde vade farkına göre ödeyeceğiniz ücret artmaktadır.
Yurtdışına sipariş edilen her üründe kargo ücreti ödenmektedir. Sipariş edilen ürün 3 ila 5 gün arasında adresinize ulaşmaktadır.
Glam Fashion  Online mağazamızda belirli kampanya süreleri bulunmamaktadır. Kampanyalar, elde edilen stok ürünlere göre düzenlenip, mevsimsel zamanlara göre de değişkenlik göstermektedir. Web sitemiz üzerinde yapılacak olan herhangi bir kampanya, sosyal medya hesabımızdan kampanya tarihi öncesinde duyrulur. 

Kampanyalarımızın belirli bir geçerlilik süresi yoktur. Kampanyalarda içeriğine göre geçerlilik süresi değişkenlik gösterebilir.

Kampanyalı ürünlerimizde iade veya değişim hakkı maalesef bulunmamaktadır.
Web sitemize üye olma sayfasından üye olduğunuzda, kampanyalarımızla ilgili duyurular SMS ve E-Mail yoluyla tarafınıza bilgilendirme sağlanmaktadır.
Yükleniyor...